Pewne zwycięstwo z Chmielowicami

W pierwszej połowie drużyna gości, która zajmuje ostatnie miejsce w tabeli bardzo dobrze broniła się przed atakami naszego zespołu. Pomimo naszej pełnej dominacji do przerwy udało zdobyć się tylko jedną bramkę. Autorem trafienia w 17 minucie był Tomasz Stopka. Po przerwie widać było, że zespół z Chmielowic wszystkie siły poświęcił na pierwszą część spotkania. Już w 48 minucie wykorzystał Paweł Owczarek, który zdobył swoją pierwszą bramkę po tym jak dołączył do drużyny w przerwie zimowej. W 69 minucie gola dołożył niezawodny w tym sezonie Marcin Wójcik. Kolejne dwie bramki strzelił rezerwowy w tym meczu Tomasz Kosarzecki, w 71 oraz 75 minucie. Wynik na 6:0 w 90 minucie ustalił ponownie Wójcik, wkręcając piłkę z rzutu rożnego. Po tym meczu wróciliśmy na fotel lidera, ponieważ Dąbrowa tylko zremisowała z Turawą 2:2.