Okres przygotowawczy już prawie za nami

Przygotowania do rundy wiosennej nasz zespół rozpoczął już 25 stycznia. Tak jak w poprzednich kilku latach wszystkie treningi oraz sparingi odbywają się na boisku ze sztuczną murawą w Centrum Sportu. Do drużyny po pół rocznym wypożyczeniu wrócił Kamil Rzeczycki, który w rundzie jesiennej występował na poziomie ligi okręgowej w ekipie z Kotorza Małego. Trzech zawodników odeszło w przerwie zimowej, Adam Sikora (powrót do LKS-u Chmielowice), Grzegorz Starczyk (transfer do LZS-u Wrzoski), Maciej Buhl (nie wznowił treningów z drużyną). Do tej pory podopieczni Łukasza Kabaszyna rozegrali dwa mecze sparingowe, pierwszy zakończony remisem 1:1 z Groszmalem Opole, drugi, który niestety przegrany 2:0 z LZS-em Wrzoski. Warto wspomnieć, że obie bramki w tym meczu strzelili byli zawodnicy Sławic. Najpierw gola strzałem głową po rzucie rożnym zdobył Grzegorz Starczyk, potem sytuację sam na sam wykończył Łukasz Moch. Poza tym zagrali Mateusz Sochor oraz Adrian Sobocki, również nasi byli zawodnicy. Następny mecz kontrolny rozegramy już w sobotę 2 marca o godzinie 16 w Centrum Sportu. Naszym przeciwnikiem będzie występujący w B klasie Chrząszcz Chrząszczyce.