Zapowiedź 15 kolejki

Niewątpliwie hitowym starciem w tej kolejce będzie nasz mecz z Dąbrową. Do zespołu lidera tracimy zaledwie 2 punkty, więc zwycięstwo pozwoli przeskoczyć go w ligowej tabeli. W innym bardzo ciekawie zapowiadającym się spotkaniu wicelider, LZS Brynica podejmie drużynę LZS Turawa, która zajmuje 4 miejsce po rozegraniu 13 meczów. W pozostałych spotkaniach Zawada zagra z Grudzicami, do czerwonej latarni z Chmielowic pojadą rezerwy Chróścic, Niewodniki spróbują pokonać u siebie Zielonych Ligota Tułowicka, Grom Świerkle podejmie MKS Sokół II Grodziec-Nemodlin, a GKS Komprachcice zagrają w Wawelnie z tamtejszym Gazownikiem. Nasz mecz jak już pewnie wszyscy kibice wiedzą rozpocznie się w sobotę punktualnie o godzinie 20. Reszta stawki wybiegnie na boisko w niedzielę o godzinie 16.