Trzecie miejsce juniorów na turnieju w Niemodlinie

W sobotę 24 lutego w Niemodlinie odbył się coroczny turniej halowy. Drużyna naszych juniorów zajęła trzecie miejsce w stawce pięciu zespołów. Początek nie był dla naszych młodych zawodników udany, dwa pierwsze mecze skończyły się porażkami kolejno z Orłem Reńska Wieś 3:1 oraz Sokołem I Niemodlin 5:1. Na szczęście nasi juniorzy zdołali się pozbierać i kolejne spotkanie, tym razem z Sokołem II Niemodlin wygrali 5:0. Ostatnim przeciwnikiem była Olimpia Lewin Brzeski, a remis 1:1 wystarczył do zajęcia miejsca na najniższym stopniu podium. Uzupełnili je zajmując pierwsze miejsce Sokół I Niemodlin oraz drugie, Orzeł Reńska Wieś. Juniorzy wystąpili w składzie: Kamil Buhl, Maciej Buhl, Dorian Mochnik, Szymon Myślicki, Seweryn Szolc, Sebastian Okoń oraz Sebastian Kalla. Był to oficjalny początek przygotowań drużyny juniorów do rundy wiosennej. Na pierwszy mecz nasi młodzi piłkarze pojadą do Namysłowa 25 marca.