Przekonujące zwyscięstko w drugim sparingu

Po ubiegłotygodniowej porażce tym razem wysoko zwyciężamy z B klasowym LZS-em Golczowice 6:0. Wynik ten jednak nie odzwierciedla w 100% postawy naszej drużyny. Szczególnie w pierwszych fragmentach mecz obfitował w wiele głupich strat i niedokładnych podań. Spotkanie więc było szarpane i toczyło się głównie w środkowej części boiska. Pod koniec pierwszej połowy wyszliśmy na dwu bramkowe prowadzenie za sprawą trafień Marcina Wójcika oraz Adriana Sobockiego. Warto w tym miejscu wspomnieć, że asystę przy pierwszej bramce zaliczył zawodnik testowany, który odbył zaledwie jeden trening z drużyną. Biorąc pod uwagę fakt, iż nie grał on na pełnowymiarowym boisku od roku można uznać jego 60 minutowy występ za udany. Jego personalia podamy, gdy oficjalnie potwierdzi chęć gry dla naszego zespołu. W drugiej połowie drużyna z Golczowic systematycznie opadała z sił czego efektem była nasza coraz większa dominacja. W jej wyniku padły dla naszej drużyny jeszcze 4 bramki, po jednej dołożyli Sobocki oraz Wójcik (z karnego), dwie zdobył Patryk Buhl. Po tym sparingu można powiedzieć, że wszystko idzie w dobrym kierunku, fizycznie wyglądamy coraz lepiej, a piłkarsko pomału dochodzimy do optymalnej formy. Niepokoić mogą jedynie, mamy nadzieję, drobne urazy Grzegorza Starczyka oraz Patryka Buhla.