Porażka na początek

W pierwszym meczu sparingowym przegrywamy z Luboszycami 1:0. Jedyna bramka padła w około 60 minucie, gdy jeden z graczy z Luboszyc wykorzystał sytuację jeden na jednego z naszym bramkarzem, Mateuszem Kozłowskim. Mimo tego, iż spotkanie to mogło zakończyć się dużo wyższym wynikiem należy pochwalić naszą drużynę. Bardzo dobrze między słupkami spisywał się wspomniany już wcześniej Mateusz, nieraz ratując zespół od utraty bramki, jednak na minus można zaliczyć jego grę nogami. Dzięki dobrym kontratakom potrafiliśmy stworzyć sobie przynajmniej trzy stu procentowe sytuacje ale swoich okazji nie wykorzystali Artur Pawleta, Patryk Buhl oraz Kamil Rzeczycki. Biorąc pod uwagę, że był to nasz pierwszy sparing to na tle A klasowego przeciwnika zaprezentowaliśmy się bardzo pozytywnie.